Ibrahim Sadiq: Geen blessure of schorsing
Op dit moment is er voor Ibrahim Sadiq, speler van AZ, geen officiële blessure of schorsing die bij ons bekend is.
Indien Ibrahim Sadiq in de toekomst te maken krijgt met een blessure of schorsing, zal dit uiteraard zo spoedig mogelijk worden toegevoegd aan zijn persoonlijke spelerspagina. Op die manier ben je altijd op de hoogte van de laatste ontwikkelingen rondom zijn inzetbaarheid bij AZ.
Wij streven ernaar om alle gegevens zo actueel en volledig mogelijk te houden, zodat jij als voetballiefhebber, fantasy voetbal-speler, analist of fan altijd beschikt over betrouwbare informatie.
Blessure-Index
Ibrahim Sadiq • Blessureanalyse
Analyse & interpretatie BGI
Bij Ibrahim Sadiq zit het grootste aandachtspunt in klachten die telkens rond hetzelfde gebied terugkomen. In totaal staan 11 blessures en 488 dagen afwezigheid geregistreerd, waarbij de langste episode 88 dagen duurde. Vooral heup valt op: klachten in dat gebied zijn 4 keer geregistreerd en vormen daarmee een terugkerend aandachtspunt. Positief is dat 25/26 duidelijk rustiger verliep dan zijn historische gemiddelde, met 1 blessure en 6 dagen afwezigheid. Daartegenover staan 37 wedstrijden en 1.380 speelminuten in 25/26. Met een BGI van 71,1 blijft de historische blessurelast zwaar meewegen en valt hij in de categorie verhoogd risico, maar de recente ontwikkeling is gunstiger. Voor de teamselectie blijft zijn verleden een aandachtspunt, zonder dat het bij vergelijkbare sportieve alternatieven automatisch reden is om hem af te schrijven.
Blessuregevoeligheidsindex
BGI-score
Verhoogd risicoSadiq valt in de bandbreedte 60-79.
Score is opgebouwd uit
Spelers die veel wedstrijden en minuten hebben gehaald krijgen daarnaast een correctie: bewezen beschikbaarheid drukt de score iets omlaag.
Speleranalyse
Blessureprofiel
Uitleg
BGI-legenda
De Blessuregevoeligheidsindex meet hoe structureel blessuregevoelig, belastbaar en fysiek betrouwbaar een speler is op basis van historische en actuele data.
Score neemt mee
- Zwaarte - duur en ernst van blessures
- Herhaling - terugkerende blessures in dezelfde regio
- Spreiding - over hoeveel seizoenen verspreid
- Hoe actueel - recent of vooral verleden tijd
Definities
Indicator van historisch en actueel blessurerisico. Geen medische diagnose.
Blessure historie
| seizoen | Blessure | van | tot | dagen |
|---|---|---|---|---|
|
2025/26
16.04.26
-
22.04.26
|
Onbekende blessure | 6 | ||
|
2024/25
20.12.24
-
19.02.25
|
Onbekende blessure | 61 | ||
|
2024/25
25.09.24
-
14.12.24
|
Hamstringblessure | 80 | ||
|
2023/24
08.02.24
-
01.03.24
|
Onbekende blessure | 22 | ||
|
2023/24
18.11.23
-
05.12.23
|
Heupblessure | 17 | ||
|
2022/23
18.05.23
-
01.07.23
|
Heupblessure | 44 | ||
|
2022/23
09.04.23
-
12.05.23
|
Heupblessure | 33 | ||
|
2021/22
17.04.22
-
25.06.22
|
Heupblessure | 69 | ||
|
2021/22
04.10.21
-
20.11.21
|
Spierblessure | 47 | ||
|
2021/22
11.07.21
-
01.08.21
|
Onbekende blessure | 21 | ||
|
2020/21
01.09.20
-
28.11.20
|
Onbekende blessure | 88 | ||
| Totaal | 11 blessures | — | — | 488 |
Seizoens blessureinformatie
| seizoen | club | WedstrijdenWed. | MinutenMin. | blessures | Dagen geblesseerddagen |
|---|---|---|---|---|---|
|
2026/27
AZ Alkmaar
0
Blessures
|
AZ Alkmaar | 0 | 0 | 0 | |
|
2025/26
AZ Alkmaar
1
Blessure
|
AZ Alkmaar | 37 | 1.380 | 6 | |
|
2024/25
AZ Alkmaar
2
Blessures
|
AZ Alkmaar | 26 | 1.192 | 141 | |
|
2023/24
AZ Alkmaar
2
Blessures
|
AZ Alkmaar | 22 | 912 | 39 | |
|
2023
BK Häcken
0
Blessures
|
BK Häcken | 10 | 686 | 0 | |
|
2023/24
BK Häcken
2
Blessures
|
BK Häcken | 8 | 694 | 39 | |
|
2022
BK Häcken
0
Blessures
|
BK Häcken | 19 | 1.033 | 0 | |
|
2022/23
BK Häcken
2
Blessures
|
BK Häcken | 6 | 461 | 77 | |
|
2021/22
BK Häcken
3
Blessures
|
BK Häcken | 0 | 0 | 137 | |
|
2021/22
FC Nordsjaelland
3
Blessures
|
FC Nordsjaelland | 6 | 180 | 137 | |
|
2021/22
FC Nordsjaelland Reserves
3
Blessures
|
FC Nordsjaelland Reserves | 2 | 107 | 137 | |
|
2020/21
FC Nordsjaelland
1
Blessure
|
FC Nordsjaelland | 19 | 597 | 88 | |
|
2019/20
FC Nordsjaelland
0
Blessures
|
FC Nordsjaelland | 28 | 1.527 | 0 | |
|
2019/20
FC Nordsjaelland Reserves
0
Blessures
|
FC Nordsjaelland Reserves | 3 | 225 | 0 | |
|
2018/19
FC Nordsjaelland
0
Blessures
|
FC Nordsjaelland | 10 | 253 | 0 | |
|
2018/19
FC Nordsjaelland Reserves
0
Blessures
|
FC Nordsjaelland Reserves | 7 | 482 | 0 | |
|
Totaal
11
Blessures
|
- | 203 | 9.729 | 11 | 488 |
Kaarten-index
Ibrahim Sadiq • Disciplineanalyse
Analyse & interpretatie KI
De Kaarten-index zet Ibrahim Sadiq momenteel in de categorie hoog kaartenrisico. Over 11 seizoenen verzamelde hij 29 gele kaarten en 1 directe rode kaart, goed voor 0,291 kaartmomenten per 90 minuten. Dat is relatief hoog voor aanvallers. De kaarten keren in vrijwel ieder seizoen terug; dit is dus eerder een structureel patroon dan een losse uitschieter. Het recente beeld is ongunstiger: in 25/26 lag het kaartentempo hoger dan zijn carrièregemiddelde, met 8 kaartmomenten in 1.380 minuten. De directe rode kaart zorgt bovendien voor extra gewicht in de ernstcomponent. Voor fantasy-managers is dit een reëel risico op minpunten en mogelijke afwezigheid door schorsing, zeker bij vergelijkbare sportieve alternatieven.
Sadiq valt in de bandbreedte 60-79.
Score is opgebouwd uit
Rode en tweede-gele kaarten wegen zwaarder mee dan een gele kaart, en tellen extra als ze zich vaker herhalen.
Disciplineprofiel
- Hoogste seizoenstotaal geel8 geel
- Hoogste seizoenstotaal geel/rood0 geel/rood
- Hoogste seizoenstotaal rood1 rood
- Gemiddeld gele kaarten per seizoen2,6 geel
- Gemiddeld rode kaarten per seizoen0,1 rood
Uitleg
KI-legenda
De Kaarten-index meet het structurele kaartenrisico van een speler op basis van frequentie, patroon, recentheid en de ernst van ontvangen kaarten.
Score neemt mee
- Frequentie - aantal kaarten per 90 minuten.
- Patroon - spreiding van kaarten over meerdere seizoenen
- Recentheid - recente kaarten wegen zwaarder mee
- Ernst - rood en 2x geel wegen zwaarder dan geel
Kaarttypen
Indicator van historisch disciplinegedrag. Geen voorspelling of beoordeling van intentie.
Seizoens discipline-informatie
| seizoen | club | Duels | MinutenMin. | Geel | G/R | Rood |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
2026/27
AZ Alkmaar
|
AZ Alkmaar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
2025/26
AZ Alkmaar
|
AZ Alkmaar | 37 | 1.380 | 8 | 0 | 0 |
|
2024/25
AZ Alkmaar
|
AZ Alkmaar | 26 | 1.192 | 2 | 0 | 0 |
|
2023/24
AZ Alkmaar
|
AZ Alkmaar | 22 | 912 | 3 | 0 | 0 |
|
2023
BK Häcken
|
BK Häcken | 10 | 686 | 1 | 0 | 1 |
|
2023/24
BK Häcken
|
BK Häcken | 8 | 694 | 1 | 0 | 0 |
|
2022
BK Häcken
|
BK Häcken | 19 | 1.033 | 2 | 0 | 0 |
|
2022/23
BK Häcken
|
BK Häcken | 6 | 461 | 0 | 0 | 0 |
|
2021/22
BK Häcken
|
BK Häcken | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
2021/22
FC Nordsjaelland
|
FC Nordsjaelland | 6 | 180 | 1 | 0 | 0 |
|
2021/22
FC Nordsjaelland Reserves
|
FC Nordsjaelland Reserves | 2 | 107 | 0 | 0 | 0 |
|
2020/21
FC Nordsjaelland
|
FC Nordsjaelland | 19 | 597 | 3 | 0 | 0 |
|
2019/20
FC Nordsjaelland
|
FC Nordsjaelland | 28 | 1.527 | 6 | 0 | 0 |
|
2019/20
FC Nordsjaelland Reserves
|
FC Nordsjaelland Reserves | 3 | 225 | 0 | 0 | 0 |
|
2018/19
FC Nordsjaelland
|
FC Nordsjaelland | 10 | 253 | 2 | 0 | 0 |
|
2018/19
FC Nordsjaelland Reserves
|
FC Nordsjaelland Reserves | 7 | 482 | 0 | 0 | 0 |
| Totaal | - | 203 | 9.729 | 29 | 0 | 1 |