Brayann Pereira: Geen blessure of schorsing

Op dit moment is er voor Brayann Pereira, speler van N.E.C. Nijmegen, geen officiële blessure of schorsing die bij ons bekend is.

Indien Brayann Pereira in de toekomst te maken krijgt met een blessure of schorsing, zal dit uiteraard zo spoedig mogelijk worden toegevoegd aan zijn persoonlijke spelerspagina. Op die manier ben je altijd op de hoogte van de laatste ontwikkelingen rondom zijn inzetbaarheid bij N.E.C. Nijmegen.

Wij streven ernaar om alle gegevens zo actueel en volledig mogelijk te houden, zodat jij als voetballiefhebber, fantasy voetbal-speler, analist of fan altijd beschikt over betrouwbare informatie.


Deel dit artikel

+
N.E.C. Nijmegen

Blessure-Index

Brayann Pereira • Blessureanalyse

Gemiddeld risico

Analyse & interpretatie BGI

De historische blessurelast van Brayann Pereira oogt zwaarder door één uitzonderlijk lange afwezigheid. In totaal staan 5 blessures en 233 dagen afwezigheid geregistreerd, waarbij de langste episode 144 dagen duurde. Het vaakst komt schouder terug, met 1 geregistreerde episode, al bepaalt dat gebied niet het volledige dossier. Het seizoen 25/26 week qua blessurelast niet sterk af van zijn eerdere patroon, met 2 blessures en 44 dagen afwezigheid. Daartegenover staan 27 wedstrijden en 1.435 speelminuten in 25/26. De BGI van 46,5 valt in de categorie gemiddeld risico: relevant voor de afweging, maar niet automatisch een reden om hem te vermijden. Bij twee sportief vergelijkbare spelers kan zijn BGI de balans richting de fysiek betrouwbaardere optie doen doorslaan.

Blessuregevoeligheidsindex

BGI-score

Gemiddeld risico
47
47 /100

Pereira valt in de bandbreedte 40-59.

050100
Redelijk betrouwbaar · gebaseerd op 6 seizoenen data

Score is opgebouwd uit

Zwaarte 51/100
Langste blessure: 144 dagen, gemiddeld 46.6 dagen
Herhaling 0/100
Geen sterke herhaling
Spreiding 62/100
5 blessures over 6 seizoenen data
Hoe actueel 80/100
Grotendeels recente blessurelast

Spelers die veel wedstrijden en minuten hebben gehaald krijgen daarnaast een correctie: bewezen beschikbaarheid drukt de score iets omlaag.

Speleranalyse

Blessureprofiel

+
Dominante blessurezone
Schouder
Blessurepatroon
Eenmalige zware klap
Totaal blessures
6
Totale dagen out
233
Gem. per blessure
46,6 dagen
Gem. per seizoen
38,8 dagen
Langste afwezigheidsperiode
144 dagen
2
Korte blessures
3
Medium blessures
1
Lange blessures

Uitleg

BGI-legenda

i

De Blessuregevoeligheidsindex meet hoe structureel blessuregevoelig, belastbaar en fysiek betrouwbaar een speler is op basis van historische en actuele data.

0–19 Laag risico
20–39 Licht verhoogd
40–59 Gemiddeld risico
60–79 Verhoogd risico
80–100 Zeer hoog risico

Score neemt mee

  • Zwaarte - duur en ernst van blessures
  • Herhaling - terugkerende blessures in dezelfde regio
  • Spreiding - over hoeveel seizoenen verspreid
  • Hoe actueel - recent of vooral verleden tijd

Definities

Korte blessures0-14 dagen
Medium blessures15-60 dagen
Lange blessures60+ dagen

Indicator van historisch en actueel blessurerisico. Geen medische diagnose.

Blessure historie

seizoen Blessure dagen
2025/26 08.03.26 - 03.04.26
Lichte blessure 26
2025/26 24.11.25 - 12.12.25
Blessure 18
2023/24 17.09.23 - 08.02.24
Schouderblessure 144
2022/23 14.10.22 - 16.11.22
Blessure 33
2022/23 08.08.22 - 20.08.22
Blessure 12
2021/22 06.01.22 - 13.01.22
Coronavirus 7
Totaal 6 blessures 240

Seizoens blessureinformatie

seizoen Wed. Min. dagen
2025/26 NEC Nijmegen 2 Blessures
27 1.435 44
2024/25 NEC Nijmegen 0 Blessures
34 2.364 0
2023/24 NEC Nijmegen 1 Blessure
17 876 144
2022/23 AJ Auxerre 2 Blessures
2 180 45
2022/23 AJ Auxerre B 2 Blessures
2 167 45
2022/23 Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 2 Blessures
7 408 45
2021/22 RC Lens 1 Blessure
2 13 7
2021/22 RC Lens B 1 Blessure
14 1.189 7
2020/21 RC Lens B 0 Blessures
6 540 0
Totaal 6 Blessures
111 7.172 233
🟨
N.E.C. Nijmegen

Kaarten-index

Brayann Pereira • Disciplineanalyse

Gemiddeld risico

Analyse & interpretatie KI

Brayann Pereira valt op basis van zijn kaartenhistorie in de categorie gemiddeld kaartenrisico. Over 6 seizoenen verzamelde hij 18 gele kaarten en 1 directe rode kaart, goed voor 0,257 kaartmomenten per 90 minuten. Dat is relatief hoog voor verdedigers. De kaarten keren in vrijwel ieder seizoen terug; dit is dus eerder een structureel patroon dan een losse uitschieter. Het recente beeld is juist rustiger: in 25/26 lag het kaartentempo lager dan zijn carrièregemiddelde, met 2 kaartmomenten in 1.435 minuten. De directe rode kaart zorgt bovendien voor extra gewicht in de ernstcomponent. Voor fantasy-managers is dit een relevante factor wanneer sportief vergelijkbare opties dicht bij elkaar liggen.

57
57 /100

Pereira valt in de bandbreedte 40-59.

050100
Betrouwbaar · gebaseerd op 6 seizoenen data

Score is opgebouwd uit

Frequentie 52/100
0.257 kaarten per 90 minuten
Patroon 65/100
19 kaarten verspreid over 6 seizoenen
Recentheid 72/100
Ernst 29/100
1 rode kaart in carrière

Rode en tweede-gele kaarten wegen zwaarder mee dan een gele kaart, en tellen extra als ze zich vaker herhalen.

Disciplineprofiel

  • Hoogste seizoenstotaal geel5 geel
  • Hoogste seizoenstotaal geel/rood0 geel/rood
  • Hoogste seizoenstotaal rood1 rood
  • Gemiddeld gele kaarten per seizoen3,0 geel
  • Gemiddeld rode kaarten per seizoen0,2 rood

Uitleg

KI-legenda

i

De Kaarten-index meet het structurele kaartenrisico van een speler op basis van frequentie, patroon, recentheid en de ernst van ontvangen kaarten.

0–19 Laag risico
20–39 Licht verhoogd
40–59 Gemiddeld risico
60–79 Verhoogd risico
80–100 Zeer hoog risico

Score neemt mee

  • Frequentie - aantal kaarten per 90 minuten.
  • Patroon - spreiding van kaarten over meerdere seizoenen
  • Recentheid - recente kaarten wegen zwaarder mee
  • Ernst - rood en 2x geel wegen zwaarder dan geel

Kaarttypen

🟨 Gele kaartGeel
2x geelGeel/rood
🟥 Directe rode kaartRood

Indicator van historisch disciplinegedrag. Geen voorspelling of beoordeling van intentie.

Seizoens discipline-informatie

seizoen Duels Min. Geel G/R Rood
2025/26 NEC Nijmegen
27 1.435 2 0 0
2024/25 NEC Nijmegen
34 2.364 5 0 0
2023/24 NEC Nijmegen
17 876 1 0 0
2022/23 AJ Auxerre
2 180 0 0 0
2022/23 AJ Auxerre B
2 167 1 0 0
2022/23 Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01
7 408 2 0 0
2021/22 RC Lens
2 13 0 0 0
2021/22 RC Lens B
14 1.189 3 0 1
2020/21 RC Lens B
6 540 4 0 0
Totaal 111 7.172 18 0 1